A janë Kledi dhe Sheila cifti i radhës i krijuar nga Big Brother Vip?


Prej kohësh fansat aludonin për një lidhje të mundshme dashurie  mes 2 ish–banorëve të BB Vip, Sheila Haxhiraj dhe Kledi Hysa, si pasojë e postimeve të tyre sëbashku. Gjithashtu qarkullojnë në rrjet edhe video ku artistët shfaqen të afërt me njëri tjetrin. Së fundmi në një foto të postuar në Instagramin e këngëtares të dy duken të përqafuar dhe duke buzëqeshur. Ata kanë zgjedhur të mos komentojnë duke lënë në dyshim faktin nëse janë cift. Shpresojmë ta zbulojmë së shpejti.

H. Alimucaj

About Post Author