Antonela Berisha reagon pas akuzave se pjesëmarrja e saj në Sanremo ishte mashtrim


Përmes disa postimeve në Instagramin e saj personal bukuroshja ka sqaruar situatën me të cilën është përballur dhe ka dashur të sqarojë për ndjekësit e saj pjesëmarrjen në Sanremo. “Une kam thënë se do të jem kumbara e javës tek hoteli në Sanremo dhe do të bëja programacionet e ditës. Janë nxjerrë fjalë që nuk kanë dalë nga goja ime. Më kanë komentu moralin , familjen shumë herë, kësaj herë do tu drejtohem organeve kompetente dhe le të jetë mësim për personat që hedhin gurë mbi fytyrën e tjetrit.”- është shprehur Antonela. Më pas ka postuar edhe pjesë të punës së saj në Sanremo të papublikuara.

Nga Hortenca Alimucaj