Anxhela Martini emocionon me fotot familjare


Bukuroshja Anxhela Martini , pas një mungese të konsiderueshme në rrjetet sociale , ditën e djeshme ka publikuar në Instagramin e saj disa foto duke na treguar kohën cilësore që ajo kalon me djalin dhe bashkëshortin e saj. Kjo ka qenë edhe arsyeja që modelja është shkëputur nga mediat online duke ia dedikuar vëmëndjen dhe përkushtimin familjes së saj. Dy muaj më parë Anxhela ka treguar për ne se është bërë nënë dhe se fëmija ka ardhur në jetë nga një nënë surrogate.

Nga Hortenca Alimucaj

About Post Author