Biznesmeni Russ Kellett pohon se ai ka pasur takime të ngushta me vizitorë të huaj që kur ishte 16 vjeç


Biznesmeni Russ Kellett pohon se ai ka pasur takime të ngushta me vizitorë të huaj që kur ishte 16 vjeç.

58 vjeçari, i cili tani banon në Filey, North Yorkshire, pretendon se është rrëmbyer nga jashtëtokësorët disa dhjetëra herë gjatë katër dekadave të fundit.

3D illustration with photography. Alien spaceship flying among the mountains.

Përvoja e tij e parë ndodhi në moshën 16-vjeçare, ndërsa ai po udhëtonte në shtëpi me motorin e tij. Ai kujtoi se kishte kaluar nëpër një tunel dhe përfundoi në një dhomë ‘si një zyrë dentisti’ ku takoi entitete humanoide 15 metra që ishin ‘si Drakula, por pa dhëmbë të mprehtë’.

 Ai pretendon se vizitorët e huaj e rekrutuan atë për të marrë pjesë në një luftë ndërgalaktike.

“Unë kisha një lloj tubi të shtyrë në fyt dhe çfarëdo lëngu që më derdhën, më ktheu në një nga super ushtarët e tyre”, tha ai.

 “Për 30 vitet e fundit, unë kam qenë pjesë e ushtrisë së tyre që lufton racën kundërshtare,

“Dragos” që janë të gjatë dhe me luspa me kokë si dragoi.

Unë kam vite që jam larguar dhe njerëzit nuk e kuptojnë, si katër orët këtu janë katër vjet në një nga planetët ku kam qenë.” Përveç pjesëmarrjes në beteja të shumta ndërgalaktike, Kellett gjithashtu pretendon se është takuar me të rrëmbyer të tjerë në bordin e anijes kozmike aliene, duke përfshirë entuziastin dhe këngëtarin e tjerë të UFO-ve, Robbie Williams.

 “Unë do të preferoja që e vërteta ime të dilte atje në vend se gënjeshtrat e njerëzve të tjerë,” tha ai.

About Post Author