Bora-Ej ti, njeriu që më zbukuron jetën…


!   Bora Zemani shkruan në instagram këto fjalë, ja dedikon djalit të saj:

Ej ti, njeriu qe me zbukuron jeten… dua te te uroj edhe 100 vite te bukura!
Jam e prekur ne cdo ditelindje tenden sepse perpara syve kam nje femije jo vetem te mencur, por mbi te gjitha te lumtur!! Kjo eshte krenaria me e madhe!
Ti je i vogli im qe ke fuqine te me japesh boten e te ndriçosh cdo dite timen!
Te dua Arbor… dhe nuk e them dot me fjale se sa!

About Post Author