Brenda festës madhështore të ditëlindjes së Bora Zemanit


Fotot e ditëlindjes së bukuroshes Bora Zemani kanë tërhequr vëmendjen e publikut në Instagram , dhe gjithashtu po qarkullojnë në faqet e mediave online. Ajo cfarë tërhoqi vëmendjen ishin të pranishmit , një pjesë e rëndësishme e Show Bizit shqiptar , figura të spikatura të ekranit dhe personazhet më të përfolur të momentit. Ambienti i kuruar deri në detaj nga Frenk Creative ka qenë magjik sic duket edhe nga fotot e publikuara .Të ftuarit kanë festuar nën atmosferën e ndezur nga Klajdi dhe Bruno. I urojmë Borës edhe 100 vite të tjera të lumtura !

H. Alimucaj

About Post Author