Darka speciale në Big Brother Vip


Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka patur të ftuar special të cilët kanë darkuar me banorët. Agron Llakaj ,Xhemi Shehu, Ermal Mamaqi, Edi Manushi, Flori Gjini , Salsano Rrapi kanë hyrë në Big Brother duke krijuar një atmosferë festive . Secili prej tyre ka patur një mesazh të vecantë , duke u dhënë  zemër konkurrentëvë në këto ditë të fundit para finales. “Ti je luaneshë” ishte komenti i Florit për Einxhel , Donaldi ka përmendur : “Nuk dua të dal me pishman” në bisedën e tij me Agron Llakaj. Kujtojmë se më herët shtëpinë e vizituan dy opinionistët e Reality Show-t Balina dhe Arbri.

Nga Hortenca Alimucaj

About Post Author