Debati Einxhel- Donald : Deklarata e vëllait të Einxhelit


Në një intervistë për emisionin “Wake Up” vëllai i Einxhel ka folur në lidhje me debatin që ka marr vëmendjen e publikut sëfundmi. “është delikat si debat , por jo se nuk duhet folur. Einxhel i beson shumë njërëzve në mënyrë shoqërore dhe ndonjëherë në mënyrë jo të ligjshme sic janë kontratat. Ajo preket shumë kur i preket karakteri. Mundohet tu japë njerëzve një shanc të dytë sepse e ka zemrën e madhe. Aty është një lojë , varet si është ndjerë , si e ka menduar , varet si është bërë pyetja, nuk e gjykojmë dot as Einxhel as Donaldin.”- është shprehur ai. Ky debat tashmë ka përshkallëzuar në përfshirjen jo vëtëm të publikut por edhe të vetë familjarëve të tyre.

Nga Hortenca Alimucaj

About Post Author