Galeria më e mirë Monica Bellucci e të gjitha kohërave


Zbuloni një koleksion fotosh të pa parë ndonjëherë të aktores dhe modeles Monica Bellucci, të kapura nga fotografë të ndryshëm midis viteve 1980 dhe sot.

Ylli italian, e cila filloi karrierën e saj si një modele 13-vjeçare. Ajo ka qenë e rregullt në kopertinat e revistave të modës dhe në festivalet ndërkombëtare të filmit. Ndërsa shtatzënë me të dy fëmijët e saj, ajo ka pozuar gjysmë nudo në kopertinën e Vanity Fair dhe është shfaqur në disa lista të ‘më seksi të vitit’.

About Post Author