Julia Fox sportive me flokë blu të njomur me xhel


Julia Fox sportive me flokë blu të njomur me xhel dhe një këmishë me pamje xhins PVC dhe një minifund të përshtatshëm me çizme seksi për shfaqjen e Javës së Modës në Milano të Diesel

Nga REBECCA DAVISON PËR MAILONLINE

Aktorja Julia Fox kishte flokë të lëmuar të njomur me xhel me majat blu dhe syrin e saj të famshëm të rëndë teksa mori pjesë në shfaqjen e Javës së Modës në Milano të Diesel të mërkurën. 

Ylli, 32 vjeç, i cili pati një romancë jetëshkurtër me Kanye West , 45 vjeç, dukej e pabesueshme e veshur me një këmishë me pamje xhins PVC dhe një mini fund të përshtatshëm për të ndjekur shfaqjen. 

Ajo mbante dorezat e njëjta në dorë dhe e kompletoi look-un me një palë çizme seksi deri tek gjuri dhe në dorë mbante një çantë të zezë. 

  •  

Rikthimi i xhinseve të dyfishta: Julia Fox me flokë blu të njomur me xhel dhe një këmishë me pamje xhins PVC dhe minifund me çizme seksi për shfaqjen e Javës së Modës në Milano të Diesel të mërkurën 

Julia, nëna e një fëmije, mendohet të jetë në listën e disa ngjarjeve të modës në Milano këtë javë – dhe pa dyshim do të jetë titujt kryesorë me ndjenjën e saj të guximshme të stilit. 

  •  

Koleksioni Diesel Pranverë/Verë 2023, nën drejtimin kreativ të Glenn Martens, hapi fillimisht shfaqjen e tyre të fundit për publikun në një kompani. 

Çdokush u lejua të regjistrohej për të marrë pjesë përmes një procesi regjistrimi në internet në faqen e internetit të markës me biletat që ndaheshin në bazë të shërbimit të parë.

! Ajo përdori një syze të rëndë të markës së saj për daljen 

Kjo është shfaqja e dytë e modës e Martens për labelin – ai bëri debutimin e tij për Diesel si drejtor kreativ në shkurt.

Ndërkohë, Julia foli për dashurinë e saj të shkurtër me Kanye në një intervistë për ES Magazine.

Në të, ajo zbuloi se ishte ajo që nisi ndarjen pak para Ditës së Shën Valentinit 2022 për shkak të ‘flamujve të kuq’ pas një romance dymujore.

About Post Author