Kozeta Zylo:At Hollywood walk of fame


At Hollywood walk of fame

E pamundur te mos ndaloje nje cast ne bulevardin e fames perpara superyllit te muzikes boterore Celine Dion qe ka rrembyer miliona e miliona zemra njerezish ne gjithe planetin. Ditet e fundit magjepsi spektatoret me intepretimin “Immortality” perkushtuar bashkeshortit te saj besnik dhe te shtrenjte Rene Angelil i cili u nda nga jeta nga nje semundje e pasherueshme… Ajo eshte ne krye te klasifikimeve dhe fituese e disa cmimeve boterore…

About Post Author