Kylie Minogue me luk të ri


Që kur shpërtheu në skenë në vitet 1980, mund të thuhet me siguri se Kylie Minogue ka pasur pjesën e saj të bukur të pamjes së bukur, por e fundit e saj po shkakton mjaft bujë.

Duke debutuar një pamje të re bionde platini në Instagram, 53-vjeçarja zbuloi pamjen e saj më të fundit ndërsa njoftoi publikimin e këngës së saj të re, Kiss of Life.

Duke bashkëpunuar me këngëtaren Jessie Ware në pistën optimiste të disko, dyshja dukeshin sikur po bënin një top në filmin promovues. Kylie mund të shihet duke tundur një bob të frymëzuar nga retro, me flokët e saj prej platini të stiluar me një ndarje të thellë anësore dhe valë të mëdha të bukura, ndërsa darkon me Ware.

Natyrisht, 2.3 milionë ndjekësit e saj nxituan ta lavdëruan yllin e popit. Njëri shkroi: “❤️Dukesh bukur ❤️”, ndërsa një tjetër tha: “Të dua flokët!!”, dhe një i tretë komentoi: ”  fabulous e dashur fabulous 💚”.

Ky look i ri vjen pasi Kylie së fundmi njoftoi se do të kthehet në Australi pas 30 vitesh jetese në Britani të Madhe.

Duke folur për Zoe Ball të BBC Radio 2, Kylie zbuloi se ajo “nuk mund ta besonte” reagimin e publikut ndaj lajmeve dhe siguroi fansat se “gjithmonë” do të dëshironte të vizitonte rregullisht MB pasi të largohej.

Ajo tha: “Kam pasur miq të më thërrasin, shoqja ime në restorantin tim lokal ishte si: “Kylie, çfarë do të thotë? Nuk mund të shkosh”.

“Unë thashë: “Unë nuk do të shkoj vërtet. Kam jetuar këtu për 30 vjet, do të kthehem gjithmonë.”

Këngëtarja shtoi se nuk mendon se “shumë do të ndryshojë” pas lëvizjes së saj pasi do të kthehet shpesh.

“Nuk mund të mos jem këtu, po tallesh?” ajo tha. “Kam kaluar shumë kohë me familjen time këtë vit në Australi dhe u ndjeva shumë mirë dhe kam folur për këtë për një kohë. Mos u shqetëso, nuk do të jem i huaj.”

                Alice Howarth

About Post Author