Mister pamjet “rrëqethëse” të UFO-ve mbi Irlandë,disa njerëz u larguan të trembur


Mister si pamjet ‘rrëqethëse’ të UFO-ve të raportuara mbi Irlandë ndërsa disa njerëz u larguan të trembur .Njerëzit në Sligo, Donegal dhe Leitrim janë ndër ata që raportojnë se kanë parw  një avion fluturues të paidentifikuar.

Objekti misterioz është përshkruar si në formë V-je, i heshtur dhe shumë i ndritshëm Një studente e re e kolegjit, e cila u vra tragjikisht në një përplasje me tre makina, kishte “tërë jetën përpara saj”, sipas vajtuesve. 23-vjeçarja, emri i të cilit nuk u bë i ditur ndërsa familjarët po informoheshin për tragjedinë, vdiq dje në orën 5:20 të mëngjesit pranë Butlersbridge në Co Cavan.

Këshilltarët lokalë thanë se dy gra të tjera, njëra në të 30-at dhe tjetra në të 50-at, ishin nisur për në punë kur ndodhi tragjedia. Gardai zbuloi se ata u dërguan në Spitalin e Përgjithshëm Cavan me lëndime jo kërcënuese për jetën. Cavan County Cllr Patricia Walsh është një mike e familjes së viktimës dhe i tha Irish Mirror: “Ajo ishte një person i bukur, një studente e re në kolegj në Maynooth. “Do ta njihja shumë mirë familjen. Ata janë të shkatërruar dhe unë jam i shkatërruar për ta.” ai gjithashtu tha: “Nuk mund të besojmë se kjo ka ndodhur. Unë jam një shok personal dhe do të doja shumë mirë nënën dhe babin e saj.

Asnjë fjalë nuk mund të përshkruajë se si ndihemi të gjithë.”

Ajo shtoi: “Është një tragjedi e tmerrshme. I gjithë komuniteti këtu është në shok. Mendimet dhe lutjet tona shkojnë për familjen dhe miqtë.” Clr Brendan Fay tha: “Zemra ime është me familjen. Është një tragjedi shumë e trishtueshme të ndodhë rrugës për në punë.” Vajtuesit thanë se “asnjë fjalë nuk mund ta përshkruaj se sa tragjike është” dhe “ajo ishte vetëm 23 vjeç dhe kishte gjithë jetën e saj përpara”. Ekzaminimet nga hetuesit e përplasjeve mjeko-ligjore të Gardës po vazhdonin dje në vendngjarje, ndërkohë që organizimi i varrimit nuk ishte avancuar.

About Post Author