Moderatorja Arbana Osmani këtë mëngjes në shtëpinë e foshnjes Tiranë


Këto festa janë simboli i dashurisë , gëzimit dhe ngrohtësisë familjare. Arbana Osmani ,moderatorja e talentuar ditën e sotme ka treguar shembullin e saj sensibilizues , duke dhuruar për shtëpinë e foshnjes “Hana dhe Rozafa” një copëz dashurie e mirësie. Nisma e saj fisnike duartrokitet nga ndjekësit gjithashtu në Instagramin e saj, ku janë publikuar edhe fotot. Dhuratat për fëmijët janë bërë në bashkëpunim me @beekids.al dhe @conadalbania

H. Alimucaj

About Post Author