Nertila Selmanaj-Prezanton këngën e saj të re


Në faqen e facebookut këngëtarja shkruan;

Nertila Selmanaj

Pershendetje miqe Dhe Dashamires te muzikes time.Me kenaqesin me te madhe deshiroj tju njoftoj se neser ne mesdit ora 12:00 publikohet kenga ime e re “ “ Ne kanalin tim te YouTube. Ju Faleminderit te gjithve ju qe ma bete pune time me te bukur Nexhip Seraj Rino Boci Drini Maledhi Zerat e Shushices @ergest limaj Albjon Halo Anilda Bocova @dobra_atelie …Faleminderit 🙏🙏🙏

Gazeta i uron suksese.

About Post Author