Olta Gixhari ndan me ne momentet e lumtura nga Kuba


Nga Hortenca Alimucaj , Redaktore e rubrikës Lifestyle

Përmes disa fotove në dukje përrallore aktorja Olta Gixhari na ka kujtuar të gjithëve kënaqësine e ditëve të ngrohta me diell dhe plazhit. Momentalisht bukuroshja ndodhet në Kuba me familjen e saj, duke shijuar detin fantastik dhe palmat si në një kartolinë. Me gjithë uljen e temperaturave që po na  shoqërojnë këto ditë , për Oltën ky Janar duket më i nxehtë se kurrë.

About Post Author