Pajtimi i dy reperave pas 13 vitesh


“Po e them për herë të parë pas 13 vitesh : Tek ky shesh këtu jemi zënë , te po ky shesh sot këtu jemi më të fortë se kurrë” -ka thënë Stresi në Alpha Show ndjekur kjo nga një përqafim mes tij dhe Noizyt. Pajtimi i dy reperave është shoqëruar edhe me realizimin e një tatuazhi. Shumë artistë të tjerë kanë performuar në këtë koncert përfshirë këtu edhe Xhensila Myrtezaj , Ardian Bujupi, Ledri Vula, Ylli Limani , Dhurata Dora , Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Nga Hortenca Alimucaj

About Post Author