“Pas 15 vjetësh akoma bëj gjumin më të ëmbël vetëm pranë teje..!”


Një dedikim kaq i ëmbël vjen nga këngëtarja dhe moderatorja bukuroshe Orinda Huta në përvjetorin e saj të pestë. Dashuria mes saj dhe partnerit Turjan Hysko është kurorëzuar edhe me lindjen e vajzës së tyre. Cifti shumë i dashur për publikun , është tashmë pjesë e Show Bizit prej shumë vitesh prej nga ka nisur dhe karriera e tyre në ekran. Ne i urojmë shumë vite të tjera plot lumturi familjes !
Nga Hortenca Alimucaj

About Post Author