“Qëndro e fortë dashuria ime”- mesazhi emocionues për Beatrix


 “Që të shohësh ylberin duhet të presësh shiun” – dedikimi i vecantë është publikuar ditën e sotme në Instagramin e Donaldit, sëbashku me hashtagun #staystrongmylove. Bukuroshja Beatrix Ramosaj ka komentuar shpesh situatën me të cilën i duhet të përballej në momentin që do të linte shtëpinë e Big Brother Vip. Në këtë moment të vështirë për të artistja ka vendosur të mos jap asnjë intervistë pas daljes së saj , megjithëse përkrahja nuk ka munguar. Fansa të saj , miq dhe ish konkurentë të Shtëpisë më të famshme në Shqipëri nuk i kanë kursyer postimet dhe komentet për ti shprehur dashurinë dhe mbështetjen e tyre.

Nga Hortenca Alimucaj

About Post Author