Ronela Hajati , uragani i këtij Eurovizioni


Nën atmosferën e Met Gala 2022 , evenimenti më i përfolur për lookun e artistave ndërkombëtarë, tërhoqi jo pak vëmendjen paraqitja e Ronela Hajatit në konferencën për shtyp në Torino para debutimit të saj në Eurovision. Looku i saj jo më kot u krahasua me tapetin e kuq të Met Gala për nga madhështia dhe karakteri i spikatur i veshjes. Këngëtarja tërhoqi kështu vëmendjen e mediave dhe jo vetëm në këtë dalje të saj. I urojmë suksese Ronelës në performancën e saj në Eurovision !
Nga Hortensa Alimucaj

About Post Author