Sa e ëmbël kjo vajzë..


Sara Hoxha, blogerja bukuroshe dhe partnerja e artistit Ledri Vula, ka dhënë dje një intervistë në të cilën ka zbuluar më shumë për jetën e saj si nënë, marrëdhënien me Ledrin dhe artistat e tjerë të Show Bizit. Me thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë që transmetonte Sara na bëri për vete. Ajo gjithashtu foli edhe për marrëdhënien që kishte me ish partneret e Ledri Vulës të cilat i ka takuar ku mund të përmendim Dua Lipan apo Dafina Zeqirin. Sara shprehu konfidencën e saj dhe na tregoi të gjithëve se nuk ka asnjë problem me faktin që ato kanë qenë ish partneret.. ”Shyqyr që ka qenë Dua Lipa”- tha me shaka ajo. Për të ndjenja e të qenit nënë është më e bukura dhe nuk ka të krahasueshme. ”Une kam patur shumë ndihmë sidomos nga mami i Ledrit”- u shpreh Sara. Gjithashtu ajo përmendi edhe një projekt që mund ta bëjë pjesë të ekranit së shpejti. Shpresojmë ta shohim më shpesh Sarën në ekran!

Nga Hortenca Alimucaj

About Post Author