Salma Hayek kujton kur e ngacmoi Donald Trump: Unë i thashë se kisha një të dashur


Pas Emma Thompson, Salma Hayek tregon se si Presidenti amerikan Donald Trump ka bërë lëvizjet e tij ndaj saj. Ajo citon Trumpin duke thënë: “Ai (i dashuri i atëhershëm i Salmës) nuk është mjaft i mirë për ju. Ai nuk është i rëndësishëm, nuk është aq i madh sa për ju. Duhet të dilni me mua.”

Salma Hayek është hapur për kohën kur Donald Trump e pyeti për takim gjatë një paraqitjeje në “The Daily Show With Trevor Noah”. Në një bisedë me Trevor, aktori 50-vjeçar zbuloi se Presidenti tani amerikan dikur u përpoq ta ngacmonte atë në një ngjarje ku ai së pari u miqësua me të dashurin e saj të atëhershëm, raportoi Us javore.
“Isha në një ngjarje me të dashurin tim … Ai (Trump) më vendosi xhaketën në shpatullat e mia ndërsa unë po fërkoja shpatullat sepse ishte ftohtë. (Ai ishte) kaq simpatik, aq i këndshëm, super i këndshëm. 

Ai më tha ,që më fal e dashura jote – e pashë që ishte e
ftohtë …

Ai vazhdoi të fliste me të dashurin tim, dhe pastaj ai u miqësua me të dashurin tim, e ftoi atë për darkë dhe pastaj ai i tha:
“Nëse ju djema jeni në Nju Jork, mund të vini në Atlantic City, mund të qëndroni në hotelin tim. Më jep numrat e tu ”, kujton Hayek.

Aktori më tej tha se Trump “kurrë” nuk foli me të dashurin e saj përsëri pas asaj nate, por ai e thirri atë. 

“Ai po më fton jashtë dhe unë jam,” Po në lidhje me të dashurin tim? A jam i çmendur? Po me kerkon te dal? Ti e di që unë kam një të dashur ‘, “tha ajo para se të pretendonte se ai u përgjigj,” Ai nuk është mjaft i mirë për ty. Ai nuk është i rëndësishëm, ai nuk është mjaft i madh për ju. Duhet të dalësh me mua. ” Aktorja meksikano-amerikane foli për herë të parë për historinë në tetor të vitit të kaluar.

Ylli britanik Emma Thompson në një intervistë për people.com rrëfen një incident të ngjashëm nga Presidenti amerikan. Ajo thotë, “Kështu që telefoni bie në rimorkion tim, gjë që nuk e ka bërë kurrë më parë. E shikoj dhe është e çuditshme. Eshtë sikur një moose sapo ka hyrë në rimorkion tim. 

Ngre telefonin. “Përshëndetje, është Donald Trump këtu.” Unë i thashë: ‘Vërtet? A mund t’ju ndihmoj? ‘ dhe ai tha, ‘Po, unë vetëm ju e dini, pyesja veten nëse mund t’ju ofroja ndonjë strehim në një nga Kullat e mia Trump. Ato janë vërtet të rehatshëm. “”

“Epo, ju e dini, unë mendoj se ne do të shkonim shumë mirë,” tha ajo Trump i tha asaj, duke shtuar, “Ndoshta ne mund të hamë darkë dikur.”

Marre nga The Indian Express

About Post Author