Sara Hoxha merr dhuratën më të ëmbël këtë mëngjes


Festa e dtëlindjes së bukuroshes Sara Hoxha ka tërhequr vëmendjen në Instagram mbrëmjen e djeshme ,në të cilën familjarët dhe miqte e saj të ngushtë kanë pritur mesnatën sëbashku. Personazhet e Show Bizit përmes postimeve në llogaritë e tyre online na kanë treguar dekorin elegant dhe më pas atmosferën e ndezur. Ditën e sotme Sara mori dedikimin më të ëmbël nga fëmijët : “Gëzuar ditëlindjen mami. Të duam shumë .” –“Nuk ka dhuratë më të bukur” është shprehur ajo.

H.Alimucaj

About Post Author