Shtatëzanë dhe super në formë, Genta Ismajli publikon videoklipin e ri


Këngëtarja Genta Ismajli në bashkëpunim me reperin gjerman Eko Fresh kanë sjellë për publikun projektin më të ri muzikor. Artistja kujtohet gjithmonë për energjinë në skenë dhe performancat e saj të arrira , gjë që nuk ka munguar aspak edhe këtë herë, duke shtuar faktin se është në pritje të ëmbël. Shtatëzania me dy binjakët e saj nuk e ka penguar të na sjellë hitin e radhës. Genta Ismajli di gjithmonë të jetë unike dhe të na surprizojë.

H. Alimucaj

About Post Author