Si ishte ky vit për Sarën?


Bukuroshja Sara Berisha ka ndarë me ndjekësit e saj një përmbledhje nga momentet më të bukura dhe frymëzuese të këtij viti. “ Dhe kështu 2022 po i vjen fundi..” Aty duken disa nga sukseset e saj të ndërthurura me momente romantike krah partnerit Dj Pm. Në orët e fundit të 2022 i urojmë blogeres sa më shumë arritje e dashuri !

About Post Author