Spektakli që dhuroi Dua Lipa në Sunny Hill Festival


Rikthimi i saj në shtëpi erdhi bashkë me një performancë elektizuese në skenën e festivalit Sunny Hill mbrëmjen e djeshme. Veshur me Valentino Diva Dua Lipa shkëlqeu tërësisht. Bashkë me të shumë artistë të tjerë dhuruan emocione dhe dashuri përmes këngës. J Balvin , Diplo apo Mahmood ngritën peshë atmosferën. Një festival i përmasave të tilla na afron më shumë me personazhet kombëtarë e ndërkombëtarë që adhurojmë dhe dëgjojmë cdo ditë.

Nga Hortenca Alimucaj

About Post Author