Taylor Swift-Ka një koleksion pothuajse të pakrahasueshëm


Kur bëhet fjalë për portofolet e pronave të të famshmëve, Taylor Swift ka një koleksion pothuajse të pakrahasueshëm. Nga një moment në Nashville tek apartamentet nën çati në NYC, Swift i ka të gjitha. Disa vite më parë, ajo madje bleu një rezidencë në Beverly Hills që më parë i përkiste një prej baballarëve themelues të Hollivudit, Samuel Goldwyn. 

Taylor Swift - Beverly Hills, CA ©DFree / Shutterstock.com |  @webluxo / Pinterest.com

Prona prej 30 milionë dollarësh u ndërtua për herë të parë në vitin 1934. Duke u mburrur me hapësirë ​​pak më pak se 11,000 metra katrorë, shtëpia ka gjithçka që mund t’i duhet ish artistes , duke përfshirë një palestër, një pishinë dhe madje edhe një bibliotekë. si dy suita private për mysafirë. Çfarë mund të dëshironi më shumë?