Thodhori V Baba


Miremengjes !
Lidhjet fisnore per krijimin e shtetit shqiptar
Ngelen dhe do te ngelen krenari kombetare e shqiptarise.
Harresa eshte hapi i trishte dhe injorances se nje kombi.
Kol Baba me mbesen e tije Antoneta Baba(Mecani)
Bodigardi i Ismail Qemalit i asaje qeverie qe hodhi themelet e shtetit shqiptar.

About Post Author


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.