Vesa Luma:Jeta mes Zelandes së Re, Kosovës dhe Shqipërisë


Ne faqen e Vesa Luma në facebook thuhet :

#Repost
・・・
Nuk e dime sesa ja kemi dale te sjellim prane jush Vesen, ate qe une njoh dhe qe publiku ka per zemer. Ne dimensionet e saj si artiste Vesa eshte e suksesshme pertej kufijve. Jeta mes Zelandes se Re, Kosoves dhe Shqiperise veten sa e ka shtuar dashurine e publikut per emrin e saj. Nuk e di sesa ja kam dale qe mes rreshtave te zbuloje imazhin e mikes se mire, e femres qe percon miresi dhe force ne cdo gjest e fjale te saj. Vesa ka nje tipar dallues qe e pershkruan: Qendron forte me kembe ne toke dhe me synimin qe qielli eshte limiti. Nuk e di sesa percohet, por ne ju sjellim Vesen tjeter, udhetaren e botes, artisten ambicioze dhe te gjitha virtytet qe e karakterizojne… Te duam @vesaluma❤️
@global_woman.magazine@jehonasopiofficial@lindaprendii

About Post Author