Video 9-min.Kreu i firmës kryesore të teknologjisë së huaj do të dëshmojë rreth UFO-ve

Duket sikur koha e pritjes ka mbaruar, zbulimi i UFO-ve është i pashmangshëm. Ka një skepticizëm dhe…

Mjeku saqroi në një video 20 sekondash nga përplasja e UFO-ve në Brazil

Përplasja e UFO-ve në Varginha ka fituar vëmendje të re: për herë të parë, një neurokirurg…

UFO ishte gjetje arkeologjike

UFO ishte gjetje arkeologjike Deklarata e Ross Coulthart për një UFO të supozuar të madhe të varrosur…

Avi Loeb ka gjetur prova të teknologjisë aliene?

A është kjo dëshmi e teknologjisë aliene? Një shkencëtar planetar hedh një vështrim më të afërt…

Avi Loeb zbulon më shumë detaje rreth zbulimit të sferulave të tij “aliene”

A ishin këto objekte të prodhuara nga një qytetërim alien?  Astronomi i Harvardit duket më i…

Përplasja e UFO-ve në Itali dyshohet se i parapriu incidentit në Roswell

A u rrëzua vërtet një UFO në Itali pothuajse 100 vjet më parë? Një studiues i…

Gazeta e lajmeve që shkruante për Roswellin u zbulua 75 vjet më vonë

1. Keni degjuar për Rosvellin? Kohët e fundit është rishfaqur një numër i një gazete Roswell…

A ka ndonjë planet alien i fshehur në skajin e sistemit tonë diellor?

A ka një planet të pazbuluar në renë Oort?  Astronomët besojnë se ka një shans të…

Një UFO është filmuar në qiellin mbi Las Vegas

Las Vegas ka qenë një pikë e nxehtë për shikimin e UFO-ve kohët e fundit.  Fenomeni,…

D. Grusch:”Kemi trupa pilotësh nga artizanale jashtëtokësore”

D. Grusch: “Kemi trupa pilotësh nga artizanale jashtëtokësore” 1. Askush nuk do ta kishte menduar ndonjëherë…

Objekti ku ruheshin artizanatet jashtëtokësore

Objekti ku ruheshin artizanatet jashtëtokësore Pas zbulimit rreth incidentit të David Grusch , Senati i Shteteve të Bashkuara…

A mund të përdorin alienët një shpërthim supernova aty pranë për të tërhequr vëmendjen tonë?

Përshtypja e artistit për një supernova. Astronomët e SETI janë duke kërkuar për shenja të komunikimit…

Dritat rrotulluese misterioze të filmuara mbi Middletown,Ohio

Objekti qëndroi pezull për një moment, më pas u largua me shpejtësi.  Dëshmitarët raportuan një objekt…

Përplasja e UFO-ve në Las Vegas është e vërtetë, pretendon se një burrë ka punuar për NYPD

  Viki Verma Një tjetër ngjarje historike jashtëtokësore ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara që do…

Ekipi i Avi Loeb gjen “tel anormal” gjatë kërkimit për objekte aliene

A ka prova të teknologjisë së alienëve në fund të detit?  Loeb dhe ekipi i tij…

Udhëtoi në Hënë.Astronauti i NASA-s besojë te UFO-t dhe alienët

Udhëtimi në Hënë detyroi astronautin e NASA-s të besojë në UFO-t dhe alienët, pse? Ekziston një…

Punonte në Antarktidë pa makina të fuqishme për të kontaktuar zanatet e huaja në hapësirën e thellë

Një iniciativë novatore është udhëhequr nga Dr. Steven M. Greer, një themelues i njohur i Projektit…

Apollo 20-a shkoi misioni në Hënë?

Që nga fillimi i garës hapësinore midis Shteteve të Bashkuara dhe Bashkimit Sovjetik, komplote të shumta…

Një sinjalizues pretendon se SHBA ka automjete aliene

Një sinjalizues pretendon se SHBA ka automjete aliene. Por ku është prova? Adam Gabbatt Ekspertët në njohuritë…

Përplasjen e UFO-ve në Roswell pas 75 vitesh ,historia tregohet…

1. Historia e Rosëell është një histori e vërtetë ku Ufot u përplasën.Edhe vet A.Ajshtajni shkoi…

Informatori:”UFO-ja e rrëzuar shtrembëroi hapësirën dhe kohën”

A mund të thotë Grusch të vërtetën?  Një avokat që foli me sinjalizuesin David Grusch ka…

Dhoma e Përfaqësuesve e SHBA do të mbajë seancë dëgjimore mbi pretendimet e sinjalizuesit për UFO

Një datë specifike do të shpallet në të ardhmen e afërt.  Zyrtarët qeveritarë do të shikojnë…

Informatori: SHBA zbuloi “automjete me origjinë jo njerëzore”

Një ish-agjent i inteligjencës amerikane ka hequr kapakun mbi rikuperimin e supozuar të automjeteve jashtëtokësore nga…

Alienët “gri” janë krijuar nga ADN-ja e njeriut, thotë profesori ufolog

Pamja më tipike e alienëve që diskutohet në shumicën e rasteve të takimit është “Gri”. Të referuara…

Shkencëtari pa të mbijetuarin e huaj në Roswell

V.VermaA mund të ketë një qytetërim tjetër që jeton mes nesh? Ekspertja e UFO-ve Anna Whitty ka paraqitur një…

Të huajt të kontaktojnë Tokën…do të duhet të presim të paktën 400 vjet të tjera

NGA JEFFREY KLUGER Askush nuk e di me siguri se çfarë bëri apo nuk tha fizikani…

NASA mban takimin e parë publik mbi temën e UFO-ve

Biseda katër orëshe përmblodhi gjetjet e agjencisë pasi nisi një hetim mbi fenomenin një vit më…

Një e pesta e të anketuarve dëshmuan për Ufo-të

Një e pesta e të anketuarve dëshmuan për Ufo-të Kohët e fundit, zyrtarë të mëparshëm dhe…

“UFO” vonon 18 fluturime për 12 orë në aeroportin e Turqisë

Cili ishte objekti misterioz dhe ku shkoi?  Shikimi i një objekti të paidentifikuar shkaktoi ndërprerje të…

Marinsat ishin dëshmitarë të UFO-ve mbi bazën ushtarake në vitin 2021

Një nga disa imazhet e kapura të objektit.  Janë shfaqur pamjet e reja të një “trekëndëshi…

Astronauti i Apollo 15 thotë se jashtëtokësorët krijuan racën njerëzore

  Megjithëse shkenca tradicionale beson se kjo është thjesht absurde, në mbarë botën janë gjetur shumë…

Salla e lashtë e Rekordeve e gjetur në Rumani e mbajtur sekret që nga viti 2003

Në vitin 2003, një zbulim i mahnitshëm u bë nga një anomali e madhe brenda maleve…

Çfarë do të mësonin alienët nëse do të vëzhgonin Tokën?

A jemi duke u vëzhguar nga njerëz nga një botë tjetër?  Astrofizikani Michael Garrett hedh një…

UFO- mbi liqenin e Miçiganit një mister edhe 29 vjet më vonë

Cilat ishin objektet dhe nga erdhën ato?  E çuditshme u dëshmua nga qindra njerëz mbi ujërat…

Fotot tepër sekrete të UFO-ve që supozohet se janë marrë nga marina amerikane në Oqeanin Atlantik

Fotot e zbuluara tepër sekrete të UFO-ve që supozohet se janë marrë nga marina amerikane në…

Pamjet e UFO-ve me Grailin e Shenjtë të provave të xhiruara në zonën 51 së shpejti do të publikohen

Pamjet e UFO-ve me Grailin e Shenjtë të provave të xhiruara në zonën 51 së shpejti…