![](https://gazetadestinacioni.al/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1/pbWFnZXMmc3JjPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGZ2F6ZXRhZGVzdGluYWNpb25pLmFsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDI0JTJGMDElMkY0MjM2OTM1NjBfNzA5Mjg4NzA0NjQ5NDg4XzQ3ODg3MzE1OTQ3NzkxNzcwMzFfbi5qcGcmY2FjaGVNYXJrZXI9MTcwNjYyNTA3OC02ODMzNCZ0b2tlbj1mMGQyNWUwYzE0NzU0MzE3.q.jpg)
![](https://gazetadestinacioni.al/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1/pbWFnZXMmc3JjPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGZ2F6ZXRhZGVzdGluYWNpb25pLmFsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDI0JTJGMDElMkY0MjM2OTM0MTBfNzA5Mjg4NzI0NjQ5NDg2Xzg1MjAzNjEwNjU4MjkzNjEwOV9uLmpwZyZjYWNoZU1hcmtlcj0xNzA2NjI1MDg1LTExMTI5MyZ0b2tlbj0wMTEyMDU2OThkNzBkYWNi.q.jpg)
![](https://gazetadestinacioni.al/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1/pbWFnZXMmc3JjPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGZ2F6ZXRhZGVzdGluYWNpb25pLmFsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDI0JTJGMDElMkY0MjM2OTM2MzFfNzA5Mjg4NzQ0NjQ5NDg0XzIwODI4NjQzMjA5OTE1NDg2MzRfbi5qcGcmY2FjaGVNYXJrZXI9MTcwNjYyNTA5My04ODk5NSZ0b2tlbj0wNDgxMmIwOTY5NGFjOTgz.q.jpg)
![](https://gazetadestinacioni.al/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1pbWFnZXMmc3J/jPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGZ2F6ZXRhZGVzdGluYWNpb25pLmFsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDI0JTJGMDElMkY0MjM2OTQ5MjdfNzA5Mjg5MTIxMzE2MTEzXzYxMTk3Mzc3MDE5ODk3NDQwMzFfbi03Njh4MTAyNC5qcGcmY2FjaGVNYXJrZXI9MTcwNjYyNTEwNy04Mzg1OSZ0b2tlbj0zNjc5ZWM3ODRjNWE1ODll.q.jpg)
![](https://gazetadestinacioni.al/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1/pbWFnZXMmc3JjPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGZ2F6ZXRhZGVzdGluYWNpb25pLmFsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDI0JTJGMDElMkY0MjM3MTU0OTZfNzA5Mjg5Mjg0NjQ5NDMwXzQ3MjE0OTk2Njg0NzM0ODIwMjdfbi5qcGcmY2FjaGVNYXJrZXI9MTcwNjYyNTExMy03ODYyNSZ0b2tlbj00MGE0YmJkMzRjMDliOWIx.q.jpg)
![](https://gazetadestinacioni.al/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1/pbWFnZXMmc3JjPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGZ2F6ZXRhZGVzdGluYWNpb25pLmFsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDI0JTJGMDElMkY0MjM3Nzc1MTBfNzA5Mjg5MjUxMzE2MTAwXzgxMjE4ODQ5NzkyODI3OTI3MDVfbi5qcGcmY2FjaGVNYXJrZXI9MTcwNjYyNTEyMC05ODQ2MCZ0b2tlbj00Y2RiMzFjNWQ3ZTliYjNi.q.jpg)
![](https://gazetadestinacioni.al/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1/pbWFnZXMmc3JjPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGZ2F6ZXRhZGVzdGluYWNpb25pLmFsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDI0JTJGMDElMkY0MjM3Nzg5ODRfNzA5Mjg5MzYxMzE2MDg5XzQxOTU4MTAwNTI4OTE2OTA3NzFfbi5qcGcmY2FjaGVNYXJrZXI9MTcwNjYyNTEyOS03NTIwMyZ0b2tlbj0zY2JmOGFkMTk3ZTVlNTIz.q.jpg)
![](https://gazetadestinacioni.al/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1/pbWFnZXMmc3JjPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGZ2F6ZXRhZGVzdGluYWNpb25pLmFsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDI0JTJGMDElMkY0MjM2OTM0MDdfNzA5Mjg5MzI0NjQ5NDI2XzkwMzI0NDU5MTY0NTc1MjAwNTVfbi5qcGcmY2FjaGVNYXJrZXI9MTcwNjYyNTEzOC03OTA5NCZ0b2tlbj1hYjM3M2Q2N2IxNTI5ZWRj.q.jpg)
![](https://gazetadestinacioni.al/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1pb/WFnZXMmc3JjPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGZ2F6ZXRhZGVzdGluYWNpb25pLmFsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDI0JTJGMDElMkY0MjM3Nzg0NjBfNzA5Mjg5MDg0NjQ5NDUwXzM5MzE4Njk5MjYzMDYzNTk0Mzhfbi5qcGcmY2FjaGVNYXJrZXI9MTcwNjYyNTE0My0xNDUxNzcmdG9rZW49MDBmNTUxNjQyNzFiZGQyYw.q.jpg)
![](https://gazetadestinacioni.al/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1/pbWFnZXMmc3JjPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGZ2F6ZXRhZGVzdGluYWNpb25pLmFsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDI0JTJGMDElMkY0MjM3MTUxMjdfNzA5Mjg5MzA0NjQ5NDI4Xzg0MDIxMzUzMTYwMTY0Nzc1OTVfbi5qcGcmY2FjaGVNYXJrZXI9MTcwNjYyNTE1NS03MzM3NCZ0b2tlbj02MDM2NGYwN2UzNTdkN2E4.q.jpg)
Në ambientet e Zyrës së Interesave të Kosovës në Athinë para publikut grekë, kolegëve diplomatë dhe pjesëmarrësve të tjerë artdashës është hapur ekspozita fotografike e dy fotografëve nga diaspora shqiptare në Greqi Eda Mollaj dhe Roland Harizi, titulluar “Breath”.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Αθήνα
Στους χώρους του Γραφείου Συμφερόντων του Κοσόβου στην Αθήνα, παρουσιάστηκε στον ελληνικό κοινό, διπλωματικούς συναδέλφους και αλλους φιλότεχνους συμμετέχοντες , η έκθεση φωτογραφίας δύο φωτογράφων από την αλβανική διασπορά στην Ελλάδα, της Eda Mollaj και του Roland Harizi, με τίτλο “Breath”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Αθήνα
Στους χώρους του Γραφείου Συμφερόντων του Κοσόβου στην Αθήνα, παρουσιάστηκε στον ελληνικό κοινό, διπλωματικούς συναδέλφους και αλλους φιλότεχνους συμμετέχοντες , η έκθεση φωτογραφίας δύο φωτογράφων από την αλβανική διασπορά στην Ελλάδα, της Eda Mollaj και του Roland Harizi, με τίτλο “Breath”