Si i gjeti artistat e Show Bizit ky Shën Valentin ?


14 Shkurti ka trokitur dhe shumë prej nesh kanë nxituar për të gjetur dhuratën më të vecantë për të surprizuar të dashurit tanë. Por si erdhi kjo festë në shtëpinë e vipave?

Alban Skënderaj ka postuar ditën e sotme në Instagramin e tij një fotografi nëpërmjet të cilës shkruan urimin për personin e tij të zemrës Miriamin. “Gëzuar dashuri , Gjithmonë bashkë!” është shprehur ai.

Gjithashtu Rudina Dembacaj ka postuar në Instagramin e saj disa prej momenteve më të vecanta në krah të bashkëshortit.

Elita Rudi ka ndarë me fansat e saj disa prej kujtimeve më të ëmbla sëbashku me reperin Gjiko .

Nga Hortenca Alimucaj